Vino în echipa noastră - Asociația The Social Incubator

Poziții disponibile

Project Manager

Asociația The Social Incubator își mărește echipa cu un Project Manager ambițios și dornic să contribuie în mod activ la schimbarea socială în beneficiul tinerilor defavorizați. Dacă te regăsești în această descriere și, în plus, ai bune abilități de coordonare, planificare și organizare, așteptăm CV-ul tău, însoțit de o scrisoare de intenție, la adresa recrutare@asociatiasocialincubator.org, până la 31 ianuarie 2018. Scrisoarea de intenție trebuie să includă răspunsuri concise la următoarele 3 întrebări:

  • Care sunt motivele pentru care aplici?
  • De ce consideri că ești cel mai potrivit candidat?
  • Dacă ar fi să începi un proiect social mâine, care ar fi acesta și de ce? Te rugăm să furnizezi argumente pentru opțiunea aleasă.

Vezi fișa detaliată a postului.